Please enable JS

BLOG

Opex Hakkında Son Haberler ve İpuçları
img

KONAKLAYAN LİSTESİ

Konaklayan listesi geliştirilerek öğrenci görselleri ile birlikte oda numaralarının görüntelendiği bir ekran oluşturuldu. Artık detay bilgilere ulaşmak daha kolay !
img

KISA DÖNEM KİRALAMA

Kısa dönem kiralama seçeneği ile tesiste kısa dönem konaklayacak öğrencileri ve spor takımları gibi grupların sözleşmelerini rahatlıkla oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.
img

DÜKKAN KİRALAMA

Tesis içerisindeki dükkanların kiralanması için Opex Yurt sistemi ile hızlıca sözleşme oluşturabilir ve sözleşmeler ile birlikte ödeme takibi yapabilirsiniz.
img

BELGE YILININ AYRIMI

Novu'nun isteği üzerine, eklenen belgelerde yıl ayrımı yapılabilir hale getirildi. Artık belge eklerken içerisinde bulunulan yıl otomatik olarak belge ile kayıt olacaktır.
img

DÖVİZ İLE ÖDEME

Yurt dışı tesislerimiz için döviz ile ödeme sistemini geliştirdik. Türk Lirası ile yapılan sözleşmenin ödemesini Dolar, Euro gibi farklı dövizler ile kolayca alabilirsiniz.
img

YURT İLE OPERASYON SİSTEMİ

Ünisite'nin isteği üzerine yurt sistemi ile operasyon yönetim sistemi entegre edildi. Böylece tek sistem üzerinden hem yurt hem de operasyon yönetimi yapılabilecektir.